Gotowe projekty domów - Gotowe projekty

Gotowe projekty domów

Gotowe projekty domów to niezwykle szeroki i popularny temat. Bardzo mi miło, że zainteresowały Państwa moje gotowe projekty.
Wprawdzie projekty te powstają zwykle na indywidualne zamówienie, ale prawa autorskie i majątkowe na ogół pozostają moją własnością. Dlatego czasem decyduję się sprzedać je po raz kolejny, jako projekty gotowe, znane inaczej jako projekty typowe.
Serdecznie zapraszam do przeglądania projektów, w razie potrzeby służymy pomocą w wyborze, w tym, aby trafnie wyszukać wymarzony projekt domu.

Pozostajemy do dyspozycji, można zwracać się o pomoc poprzez mail, telefon lub formularz szybkiego kontaktu.
Kupując projekt gotowy otrzymują Państwo od nas konieczną ilość egzemplarzy opracowanych niemal w formie wykonawczej, do adaptacji na Waszą działkę przez osobę uprawnioną. Nasze projekty gotowe zawierają znacznie więcej, niż wymagany prawem projekt budowlany, ponieważ chcemy, aby dom nie tylko uzyskał pozwolenie na budowę, ale także aby było wiadomo, jak go zbudować…

Dokładnych kosztorysów zwykle nie sporządzamy, jednak możemy oszacować koszt wybudowania budynku. Projekt domu z kosztorysem można zamówić dodatkowo.

Gdyby zdecydowali się Państwo mimo wszystko na projektowanie indywidualne, koszt przedstawia się zależnie od  powierzchni domu.

W cenie zawarte jest wszystko, co potrzebne do pozwolenia na budowę i do wybudowania domu.

Nie trzeba chyba udowadniać wyższości projektu indywidualnego nad typowym, a różnica w ich kosztach i tak tonie w morzu późniejszych wydatków…

Gdyby po zakupie projektu gotowego okazalo się, że trzeba go nieco przerobic i dostosowac do Państwa wymogów – zapraszamy do naszej pracowni – pomożemy w przeróbkach i ulepszeniach.

Każdy z oferowanych przez nas projektów gotowych tworzony był dla konkretnego inwestora, według jego wytycznych, stąd zastosowane rozwiązania nie zawsze pokrywają się z tym, co uważane jest powszechnie za optymalne.

Zachęcamy do analizy , a równocześnie oferujemy możliwość przeróbek i dopasowania projektu do Państwa konkretnych wymagań.

 

Dagmara Obłuska