[vc_row][vc_column][vc_column_text][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Projekty domów „NIE-TYPOWE”  – na dobry początek inwestycji

Projekty domów z naszej pracowni wyróżniają się niepowtarzalną formą zewnętrzną i ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi w środku. Chętnie sugerowana jest aranżacja wnętrz, w których podkreśla się szczególną rolę małej architektury:
kominki, schody, balustrady – traktując je w sposób rzeźbiarski. Duża waga przykładana jest do interesującej formy dachów.
Wszystkie projekty domów tworzone są na indywidualne zamówienie, czasem jednak sprzedawane są powtórnie, o ile inwestor nie wykupi praw autorskich.
Wybór projektu nie powinien opierać się na jego cenie, bo jest to zwykle drobna część wydatków poniesionych potem na samą budowę i wyposażenie wymarzonego domu.

Można wybrać sobie projekt domu spośród  wielu projektów gotowych, ale również wybrany projekt domu może zostać przez nas przerobiony do potrzeb Inwestora – przyszłego mieszkańca.

Najlepiej jednak zamówić projekt indywidualny, bo często przeróbki projektów gotowych mimo wszystko nie do końca spełniają oczekiwania, a koszty przeróbek bywają dość wysokie – zdarza się, że przewyższają znacznie cenę projektu gotowego. Dlatego warto rozważyć  projektowanie indywidualne.

Projekt indywidualny spełni wszystkie, nawet najbardziej niezwykłe wymogi, a cena będzie i tak tylko małym ułamkiem kosztów całej inwestycji.

 

 

PRAWA AUTORSKIE

Mając nadzieję, że nasz projekt będzie dobrym początkiem większej inwestycji, jednocześnie przypominamy o obowiązujących prawach autorskich.
Żadna część serwisu nie może być powielana i rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób, bez pisemnej zgody Dagmary Obłuskiej.
Naruszenie praw serwisu skutkuje odpowiedzialnością określoną w przepisach prawa, w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i przepisach kodeksu cywilnego.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]