Info dla inwestorów

[vc_row css=”.vc_custom_1432547512827{margin-bottom: 50px !important;}”][vc_column][vc_column_text][vc_widget_sidebar sidebar_id=”sidebar”][/vc_column_text][vc_custom_heading text=”INFORMACJE DLA INWESTORÓW” font_container=”tag:h2|font_size:20|text_align:left” el_class=”heading-title-3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1469032660822{margin-bottom: 30px !important;}”]Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom Inwestorów o alternatywne źródła energii, informujemy, że w tym zakresie współpracujemy z renomowanymi firmami. Na życzenie naszego Klienta możemy zlecić sporządzenie wstępnego projektu zasilania domu w ciepło w oparciu o kompleksowe rozwiązania systemowe. Zastosowanie pompy ciepła, baterii solarnych i fotovoltaicznych, rekuperatorów oraz turbin wiatrowych.

Proszę pamiętać, że tradycyjne nośniki energii takie jak gaz, olej czy elektryczność systematycznie drożeją. Inwestycja w ekologiczne, alternatywne źródła energii pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na energię z zewnątrz nawet o 75 %.

Ponadto oferujemy kontakty ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi, które wybudują bez problemu domy według naszych projektów. Wykończą także na wysokim poziomie ich wnętrza.
Współpracujemy z doskonałymi, testowanymi na wielu naszych budowach wykonawcami takich elementów wyposażenia jak: kominki rozprowadzające ciepło, baseny, oranżerie, sauny, okna, drzwi, schody drewnianiane i z dowolnego kamienia, centralne odkurzacze, meble kuchenne i inne, podłogi kamienne, elementy z rur kwasoodpornych, prace kowalskie (balustrady, ogrodzenia, bramy), brukarskie, ogrodowe itd..[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]