Info dla inwestorów

INFORMACJE DLA INWESTORÓW

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom Inwestorów o alternatywne źródła energii, informujemy, że w tym zakresie współpracujemy z renomowanymi firmami. Na życzenie naszego Klienta możemy zlecić sporządzenie wstępnego projektu zasilania domu w ciepło w oparciu o kompleksowe rozwiązania systemowe. Zastosowanie pompy ciepła, baterii solarnych i fotovoltaicznych, rekuperatorów oraz turbin wiatrowych.

Proszę pamiętać, że tradycyjne nośniki energii takie jak gaz, olej czy elektryczność systematycznie drożeją. Inwestycja w ekologiczne, alternatywne źródła energii pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na energię z zewnątrz nawet o 75 %.

Ponadto oferujemy kontakty ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi, które wybudują bez problemu domy według naszych projektów. Wykończą także na wysokim poziomie ich wnętrza.
Współpracujemy z doskonałymi, testowanymi na wielu naszych budowach wykonawcami takich elementów wyposażenia jak: kominki rozprowadzające ciepło, baseny, oranżerie, sauny, okna, drzwi, schody drewnianiane i z dowolnego kamienia, centralne odkurzacze, meble kuchenne i inne, podłogi kamienne, elementy z rur kwasoodpornych, prace kowalskie (balustrady, ogrodzenia, bramy), brukarskie, ogrodowe itd..