Projekty domów gotowych - Gotowe domy

Projekty domów gotowych

Szanowni  Państwo 🙂

Bardzo mi miło, że zainteresowały Państwa moje projekty gotowe.

Wprawdzie powstają one wyłącznie na indywidualne zamówienie, a ponieważ prawa autorskie i majątkowe wykupywane są przez Inwestorów niezwykle rzadko, to na ogół pozostają one moją własnością. Dlatego czasem decyduję się sprzedać je po raz kolejny, jako projekty gotowe, znane inaczej jako projekty typowe.

Kupując projekt gotowy otrzymują Państwo od nas konieczną ilość egzemplarzy opracowanych niemal w formie wykonawczej, do adaptacji na Waszą działkę przez osobę uprawnioną. Nasze projekty gotowe zawierają znacznie więcej, niż wymagany prawem projekt budowlany, ponieważ chcemy, aby dom nie tylko uzyskał pozwolenie na budowę, ale także aby było wiadomo, jak go zbudować…

Dokładnych kosztorysów zwykle nie sporządzamy, jednak możemy oszacować koszt wybudowania budynku. Projekt domu z kosztorysem można zamówić dodatkowo.

Gdyby zdecydowali się Państwo mimo wszystko na projektowanie indywidualne, koszt przedstawia się zależnie od  powierzchni domu.

W cenie zawarte jest wszystko, co potrzebne do pozwolenia na budowę i do wybudowania domu.

Nie trzeba chyba udowadniać wyższości projektu indywidualnego nad typowym, a różnica w ich kosztach i tak tonie w morzu późniejszych wydatków…

Gdyby po zakupie projektu gotowego okazalo się, że trzeba go nieco przerobic i dostosowac do Państwa wymogów – zapraszamy do naszej pracowni – pomożemy w przeróbkach i ulepszeniach.

Każdy z oferowanych przez nas projektów gotowych tworzony był dla konkretnego inwestora, według jego wytycznych, stąd zastosowane rozwiązania nie zawsze pokrywają się z tym, co uważane jest powszechnie za optymalne.

Zachęcamy do analizy , a równocześnie oferujemy możliwość przeróbek i dopasowania projektu do Państwa konkretnych wymagań.

 

Dagmara Obłuska